Kierowca-Regensburg/ Niemcy

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
human-hunter
Posty: 8
Rejestracja: 05 sie 2015, 13:12

05 sie 2015, 13:38

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Niemiec, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

Kierowca (Niemcy)
Miejsce pracy: Regensburg/ Niemcy
Nr ref.: K/PS/Ł

Opis stanowiska pracy:
• Praca na stanowisku kierowca

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży (świadectwo szkolne, uprawnienia elektryczne, kursy itd.)
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
• Prawo jazdy kat. B + własny samochód
• Motywacja do podjęcia pracy za granicą
• Gotowość do wyjazdu „od zaraz”

Nasz Klient oferuje:
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne
• Organizację zakwaterowania
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres konsultant@human-hunter.pl. W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.
Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zablokowany