Podanie o staż

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amor07
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2010, 07:43

10 mar 2010, 08:58

Witam. W ostatnich dniach zarejestrowałem się jako bezrobotny w PUP i teraz chciałbym odbyć staż, tylko że w mojej okolicy nie ma żadnych ogłoszeń w tej sprawie także chcę samemu poszukać. I tu mam pytanie, czy mam składać normalne podanie o staż czy też może najpierw zapytanie czy dana firma czy też urząd jest zainteresowana przyjęciem mnie na dane stanowisko. Znalazłem na innym forum wzór podania o staż i czy mógłby ktoś rzucić okiem czy jest to dobre podanie :D
(imie i nazwisko) (miejscowość, data)
(adres)
(tel, mail)

Do (imię i nazwisko)
Wójta Gminy
w (miejscowość)

Zwracam sie z uprzejmą prośba o przyjęcie mnie na staż na stanowisko (wymienić, bądź piszesz dowolne stanowisko).
Prośbę swą motywuję tym, że posiadam zarówno odpowiednie wykształcenie, jak i kwalifikacje do pracy w urzędzie gminy. Ukończyłam (piszesz o szkołach, praktykach, itp.). Praca w Urzędzie Gminy zapewniłaby mi odpowiednie doświadczenie, miałabym możliwość zastosowania swojej wiedzy w praktyce, a Pan zyskałby oddanego, rzetelnego, odpowiednio przszkolnego pracownika.
Prosze o pozytywne rozpatrzenie moje prośby.
Z poważaniem,
(podpis)


Za wszelką pomoc z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

27 mar 2015, 11:51

Jeśli szukasz dobrego stażu polecam zarejestrować się na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl , jest wiele ciekawych ofert :)
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

30 mar 2015, 13:54

O tej firmie jeszcze nie słyszałam. Dzięki za cynk :)
Awatar użytkownika
adamm91
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2015, 21:21

30 mar 2015, 21:13

również jestem zwolennikiem portalu rekrutacyjnarewolucja.pl! strona godna polecenia wszystkim! na prawdę można znaleźć coś ciekawego dla siebie
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

19 lip 2015, 13:30

Wygląda dobrze, jak to podanie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa