Zaopiekuj się seniorką w Niemczech :) - 20.07

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Winckler Personal
Posty: 21
Rejestracja: 18 cze 2015, 10:09

13 lip 2015, 15:35

WINCKLER PERSONAL - Agencja Pośrednictwa Pracy, specjalizująca się w zakresie rekrutacji na stanowisko opieki osób starszych na terenie Niemiec. Zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów oraz kandydatów. Teraz czekamy na Ciebie!
Miejsce pracy: Vaihingen an der Enz (niedaleko Stuttgartu)
Data rozpoczęcia: 20.07

Podopieczna to 74 - letnia pani Veronika, zamieszkała w miejscowości Vaihingen an der Enz (71665) - niedaleko Stuttgartu. Idealne miejsce dla osób lubiących zieleń oraz ciszę. W domu mieszka również kot. Seniorka ma ok. 169 cm wzrostu, waży ok. 80 kg. Raz dziennie przychodzi pielęgniarka.
Schorzenia: nadciśnienie, demencja, problemy z poruszaniem się (wózek inwalidzki), inkontynencja
OBOWIĄZKI
▪ pomoc w prowadzeniu domu
▪ pomoc przy poruszaniu się
▪ pomoc przy toalecie, higienie
▪ pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
▪ przygotowywanie posiłków
▪ zabiegi pielęgnacyjne
▪ wspólne spędzanie czasu z podopiecznym

WYMAGANIA
▪ znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
▪ doświadczenie w opiece osób starszych
▪ cechy przydatne w opiece tj. wyrozumiałość, cierpliwość, odpowiedzialność, troskliwość
▪ brak nałogów

OFERUJEMY
▪ wynagrodzenie w wysokości 1150 Euro
▪ legalne i stabilne zatrudnienie
▪ druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia
▪ kartę ubezpieczenia zdrowotnego
▪ opiekę koordynatora w Polsce i za granicą
▪ atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
▪ zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
▪ pełną organizację wyjazdu
▪ pracę na stanowisku opiekuna/opiekunki
▪ oddzielny pokój
▪ dostęp do internetu
▪ ubezpieczenie członków rodziny
▪  atrakcyjne BONUSY ☺ Przewidujemy je w następujących okolicznościach:
minimum 50 Euro premii świątecznej,
50 Euro za czynne prawo jazdy (jeżeli jest wymagane w zleceniu),
50 Euro na Urodziny (jeżeli data urodzin przypada na datę zlecenia),
50 Euro za wyjazd w przeciągu tygodnia od zgłoszenia się do naszej Firmy,
50 Euro za polecenie innej osoby (opiekuna bądź opiekunki),
160 Euro za polecenie niemieckiego klienta

KONTAKT Z BIUREM:
Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22 620 35 68
www.wincklerpersonal.pl
e-mail: magdalena.woznicka@wincklerpersonal.pl
Prosimy o aplikowanie do naszej bazy opiekunek poprzez link poniżej:
https://wincklerpersonal.employsystem.c ... m/212333/0

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
Zablokowany