KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E - CHŁODNIE - ANG lub NIEM - 8-9

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
holbern
Posty: 522
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:32

26 cze 2015, 14:56

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 450 przedsiębiorstwami na terenie całej Europy.
Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.

Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E
Miejsce pracy: Poznań, Polska
Nr ref:DW/GT/06/2015

Obowiązki
- transport międzynarodowy (Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Hiszpania)
- udział w załadunku rozładunku (czasem przy użyciu wózków paletowych)

Wymagania
- min. 2-letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
- prawo jazdy kat. CE (+ kod 95)
- karta kierowcy
- doświadczenie w jeździe z naczepą typu chłodnia

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- legalne zatrudnienie bezpośrednio w europejskiej firmie
- terminowo wypłacane wynagrodzenie
- nowoczesną flotę
- przestrzeganie czasu pracy kierowców
- pracę w systemie 3/1
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny
pod nr tel.662 160 539 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: nm@holbern.pl wpisując w tytule DW/GT/06/2015.
Zablokowany