Elektryk stoczniowy/okrętowy

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

15 maja 2015, 12:20

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ze znajomością języka od zaraz!

Miejsce pracy: Papendrecht, Capelle aan Den IJseel, Holandia
Wyjazd na 17.05, rozpoczęcie 18.05

Obowiązki:
-Czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
-Montaż szaf, przewodów, puszek, przełączników, oświetlenia na statkach według rysunku technicznego
-Montaż tras kablowych
-Podłączanie przewodów, kabli do dystrybutorów i urządzeń

Oferujemy:
Bardzo dobre i stabilne warunki pracy!
-Długość pracy: ok. 1 miesiąc (jest możliwość przedłużenia kontraktu!)
-Możliwość wyjazdu w drużynie 2 lub więcej -osobowej, wówczas na 1 parę potrzebny jest 1 samochód!
-stawka 10 euro brutto/h + dodatki, co daje ok. 1909,75 euro netto na miesiąc przy 173h pracy miesięcznie
-Zakwaterowanie- zapewnione, bezpłatne
-Ubezpieczenie- zapewnione, płatne 19,71 euro tygodniowo przez pracownika

Wymagania
doświadczenie jako elektryk przemysłowy/okrętowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych
(np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)
doświadczenie w budowie paneli sterowniczych - mile widziane
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!
chęć i motywacja do pracy
posiadanie własnych podstawowych narzędzi, ubrań roboczych, butów itp.
mile widziane VCA i SOFI

prawo jazdy i własny samochód

Prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem „Elektryk stoczniowy/okrętowy”.
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!
Awatar użytkownika
tobi
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2015, 11:45

17 maja 2015, 12:13

Powiem, że elektryk awaria24 to dobra praca, a na ile miesięcy byłoby przedłużenie kontraktu?
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, 17:22 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139

20 maja 2015, 16:56

Po zakończeniu kontraktu zwykle proponowany jest następny, wynika to z specyfiki pracy.
Zablokowany