Opiekun (-ka) Pana Alfreda w Bochum 08.05.2015 sprawdzona of

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

30 kwie 2015, 12:04

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Opiekun (-ka) Pana Alfreda w Bochum 08.05.2015 sprawdzone miejsce!
Miejsce pracy: Niemcy, Bochum
Rozpoczęcie pracy: 08.05.2015
Nr ref.: 149/2014
Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 94 letniego pana Alfreda cierpiącego na demencję, cukrzycę i bardzo łagodną formę raka żołądka. Pan Alfred porusza się przy pomocy balkonika i oczekuje wsparcia na co dzień. Waży około 75 kg. Mieszka sam w domu z ogrodem. Pacjent czasem wstaje w nocy. Na miejscu jest nasza opiekunka, która wprowadzi zmienniczkę.

WYMAGANIA:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów,
Gotowość do podjęcia pracy na 1/2 miesiące,

OBOWIĄZKI:
Zabiegi pielęgnacyjne,
Przygotowywanie posiłków
Robienie zakupów,
Drobne prace domowe,
Rozmowy i spacery z podopiecznym,

OFERUJEMY:
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (uzależnione od znajomości j. niemieckiego)
Premie świąteczne,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu,

KONTAKT Z BIUREM:

Godziny pracy: 9:00 – 17:00
Tel. stacj. 22/631 11 10
E-Mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Czekamy również na SMS na nr tel: 531 735 222 – ODDZWONIMY.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Posiadamy również inne zlecenia dla opiekunek. Prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
Zablokowany