Szukam pracy

Forum dla tych co poszukują pracy w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
marcinjur
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2011, 17:22

30 gru 2011, 17:31

Szukam pracy ,doswiadczenie w handlu ,przy pracach wykonczeniowych w szwalni.Posiadam prawo jazdy kat.b z doswiadczeniem na busa do 3.5t.Podejme kazdą prace ,szybko sie ucze.Jestem sumienny, obowiazkowy,dyspozycyjny.Mam 37 lat.Moj nr.tel.501564123 lub mail. anarchicmj@gmail.com.
Nie interesuje mnie zadna praca przez internet. Mieszkam w okolicach Lodzi
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2012, 20:38

11 sty 2012, 20:45

Jeśli ktoś chce sporo zarobić polecam współpracę z One Invest .Fajne kongresy organizują na których można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na przykład o finansach .Naprawdę uczciwi .Ja byłam na tym kongresie i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
znajoma
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2011, 08:51

17 kwie 2012, 09:31

Jeśli szukasz pracy, warto dokładnie przeglądać internet i wszystkie strony z ofertami pracy. Poza komercyjnymi portalami jest tez portal Zielonej Linii, gdzie też jest wyszukiwarka ofert pracy, również ofert szkoleń. Poza tym portal współpracuje z ogólnopolską infolinią urzędu pracy, na której można się dowiedzieć np. o mozliwości uzyskania środków na własną działalność (tel. 19524).
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

19 mar 2015, 13:16

Ja się zarejestrowałam na rekrutacyjnarewolucja.pl i pracodawca sam się ze mną skontaktował. Polecam :)
Awatar użytkownika
ohggii
Posty: 80
Rejestracja: 23 lut 2015, 13:04

19 mar 2015, 14:56

Ja również polecam stronę rekrutacyjnarewolucja.pl . Po zarejestrowaniu się szybko znalazłam oferty, które mnie interesują. Polecam wejść i zobaczyć :)
Zablokowany

Wróć do „Szukam pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa