Mechanik wózków widłowych

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kraków Adecco
Posty: 265
Rejestracja: 08 lut 2012, 14:27

20 lut 2015, 15:23

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364
Aktualnie dla naszego norweskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:
Nr ref.: M.WW/N/2.2015
Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:
- naprawy bieżące i konserwacja wózków widłowych

Wymagamy:
• Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako mechanik wózków widłowych
• Profilowe wykształcenie
• Język angielski na poziomie minimum dobrym – warunek konieczny
• Znajomość teoretyczna oraz doświadczenie w mechanice, diagnostyce i naprawie układów elektrycznych
• Doświadczenie z marką Mitsubishi jako atut
• Prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia operatora wózków widłowych

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
• W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
• Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
• Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy
• Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
• W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco Kraków:
katarzyna.suchon@adecco.com

Termin składania aplikacji: luty 2015
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Awatar użytkownika
marekwisniewski0
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2015, 11:19

12 mar 2015, 11:22

Jeśli do pracy jest wymagana umiejętność i doświadczenie w naprawach układów elektrycznych to myślę że dobrym kandydatem byłby elektryk z Krakowa, który ma już duże doświadczenie.
Zablokowany