Lakiernik przemysłowy/samochodowy (Niemcy, Baden Württem.)

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

29 gru 2014, 11:47

Winckler Personal jest agencją pośrednictwa, specjalizującą się w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. W związku z rekrutacją dla renomowanego klienta, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy/ samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy, Baden- Württemberg
Nr ref.: 192/2014
Termin rozpoczęcia: 07.01.2015 r.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Lakierowanie części maszyn budowlanych, elektrotechnicznych oraz aparatury medycznej
-Obsługa maszyn lakierniczych
-Przeprowadzanie kontroli jakości

WYMAGANIA:
-Dobra znajomość j. niemieckiego
-Doświadczenie zawodowe jako lakiernik przemysłowy lub samochodowy min. 5 lat
-Gotowość do pracy zmianowej
-Dokładna i samodzielna praca
-Własne auto

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, wynoszące 1700 euro netto
- Zakwaterowanie nieodpłatne, zapewnione przez niemieckiego pracodawcę
- Pracę w nowoczesnych kabinach lakierniczych
- Pomoc polskiego koordynatora w kwestiach organizacyjnych

Osoby spełniające wymagania profilu kompetencyjnego, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

http://wincklerpersonal.startpraca.pl/a ... 01685/0/1/

Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Inżynieria i produkcja, tel.: (22) 631 11 55
Opieka seniorów, tel.: (22) 631 11 10
Numer Agencji Zatrudnienia: 7979
Zablokowany