Kierowca krajowy C+E - Osnabruck

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
esholbern
Posty: 53
Rejestracja: 05 wrz 2014, 10:21

21 lis 2014, 12:11

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z Nadrenii Północnej Westfalii poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska
- transport krajowy na terenie Niemiec w pojedynczej obsadzie
- system pracy 4/1
- praca w dwóch zmianach
- jazda na tandemie z kontenerem typu BDF

Wymagania
- mile doświadczenie w pracy jako kierowca
- podstawowa znajomość j. Niemieckiego lub angielskiego
- podstawowe uprawnienia ADR
- karta kierowcy
- prawo jazdy C+E z kodem 95

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
- nowoczesną flotę
- możliwość podjęcia pracy od 13.01
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres es@holbern.pl wpisując w tytule KN/FNN/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de