Elektryk/Elektromonter

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
holbern
Posty: 522
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:32

22 sie 2014, 10:30

Elektryk - Elektromonter – praca w Niemczech

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref MK/EL/08/2014

Opis stanowiska
- podłączanie czujników przeciwpożarowych
- instalacja kabli
- ogólne prace elektromonterskie

Wymagania
- wykształcenie w kierunku elektryka/elektromontera
- doświadczenie
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie od 2200€ brutto
- umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
- opieka polskiego konsultanta
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule MK/EL/08/2014
Zablokowany