OPIEKUN (-KA) OS. STARSZYCH Z J. NIEMIECKIM

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

18 gru 2013, 16:47

OPIEKUN (-KA) OS. STARSZYCH Z J. NIEMIECKIM (od 3.01.2014) do leżącej pacjentki z Mannheim, NIEMCY

Miejsce pracy: Niemcy, Mannheim
Rozpoczęcie pracy: 3.01.2014
Nr ref.: 6/2013
Poszukujemy opiekunki (zmienniczki) do 93 letniej Pani Caecillie, ważącej 58 kg, wzrost 1,65 cm. Pani jest osobą leżącą, potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, cierpi również na nietrzymanie moczu. W nocy do pacjentki nie trzeba wstawać. Podopieczna jest osobą miłą, do obowiązków opiekunki należy pilnowanie pacjentki, aby stosowała się do zaleceń lekarza (regularne podawanie tabletek). Na miejscu jest internet.

OBOWIĄZKI:

Zabiegi pielęgnacyjne,
Robienie drobnych zakupów,
Wizyty u lekarza,
Drobne prace domowe,
Wspólne spacery.

WYMAGANIA:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Empatia.

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w wys. 1200 Euro netto,
- Pracę w systemie 2/2 lub 3/3 (do wyboru),
- Kupujemy bilet licencjonowanego przewoźnika,
- Zapewniamy stały kontakt z dedykowanym konsultantem,
- Zapewniamy legalne zatrudnienie,
- Opłacony na czas ZUS,
- Druk A1,
- Karta EKUZ.

Osoby zainteresowane są proszone o pilny kontakt, przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem "Opiekunka os. starszych" lub kontakt telefoniczny pod numerem stacjonarnym (68) 307-00-99 bądź kom. 531-735-222, skype: wincklerprersonal
Można wysłać SMS, oddzwonimy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 20

29 paź 2014, 12:26

Witam!
Szukasz odpowiedniej opiekunki lub pielęgniarki ?
Na stronie www.laudigo.com znajdziesz szybko taką osobę z bardzo dobrymi kwalifikacjami doświadczeniem oraz bardzo dobrą znajomością języka.