Opiekun(-ka) z j. niemieckim do pani Sabine od 4.12.2013

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

28 lis 2013, 11:01

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekun(-ka) z j. niemieckim do pani Sabine od 4.12.2013, Wuppertal

Miejsce pracy: Wuppertal, NIEMCY
Rozpoczęcie pracy: 4.12.2013
Nr ref.: 9/2013

OPIS STANOWISKA
opieka nad panią (53 lata, 165 cm wzrostu, 50kg wagi, pacjentka jest leżąca, w ostatnim stadium raka, mieszka sama w domu jednorodzinnym, dodatkowo do pacjentki przychodzi pielęgniarka),
dbanie o higienę pacjentki,
24-godzinna opieka w porozumieniu z pielęgniarką
karmienie oraz podawanie leków,
wsparcie pacjentki w prowadzeniu domu,
towarzyszenie w codziennym życiu.

WYMAGANIA
znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny),
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi bądź chorymi,
komunikatywność i empatia,
prawo jazdy (warunek konieczny).

OFERUJEMY
wynagrodzenie w wysokości 1200 EURO NETTO (plus premia świąteczna 100 EURO NETTO)
legalną formę zatrudnienia,
pełną organizację wyjazdu,
pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec,
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego.

KONTAKT Z BIUREM:

Od PN do PT 9:00 – 17:00

Tel. (68) 307 00 99 lub PROSZE WYSLAC SMS na kom. 531 735 222. ODDZWONIMY!
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem droga elektroniczną na adres: rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „9/2013”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."