ARCHITEKT/BUDOWLANIEC - PROJECT MANAGER

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
naima
Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2008, 13:09

06 paź 2008, 13:11

Naima Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży wizualizacji graficznych. Ściśle współpracujemy ze szwajcarskim oddziałem firmy Atelier Vert Pomme. Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody i dynamiczny zespół ludzi.
W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:
ARCHITEKTA/BUDOWLAŃCA - PROJECT MANAGERA

Podstawowy zakres obowiązków:
• nadzór nad realizowanymi projektami
• kontakt z klientem
• weryfikacja wykonania projektów graficznych
• weryfikacja zgodności wizualizacji 3D z planami architektonicznymi

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego (architektura, budownictwo lub kierunki pokrewne)
• doświadczenia w pracy z projektami graficznymi
• znajomości programów: Autocad, Archicad
• poprawnego czytania planów DWG
• bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego
• umiejętności pracy pod presją czasu oraz dobrej organizacji pracy
• znajomość jęz. francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• samodzielne stanowisko pracy
• pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku
• możliwość wyjazdu na praktykę do Szwajcarii
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• pracę przy współtworzeniu nowatorskich projektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: dominica@atelier-vert-pomme.com
W tytule email ’a prosimy napisać: architekt + imię + nazwisko
Zablokowany