prowadzenie księgowości

Przepisy prawne dotyczące Kodeksu Pracy - obowiązki i prawa pracownika, bezpieczeństwa i higieny w pracy, inne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ania333
Posty: 21
Rejestracja: 26 lut 2021, 15:01

23 wrz 2021, 22:28

Witam, jaka firma zajmuje się księgowością waszej działalności? Nie ukrywam, że ostatnio zaczęło mnie to przerastać, dlatego szukam firmy, która mnie odciąży. Intensywnie myślę o firmie Ofi-Detal, ponieważ ma mnóstwo dobrych opinii. Co myślicie?
Awatar użytkownika
terefixet
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2018, 15:41

30 cze 2023, 11:54

Według mnie najlepiej skorzystać z usług księgowej, bo może ona zaangażować się w prowadznie księgowości (Bardziej niż biuro). Natomiast przyda się jeszcze program do wystawiania faktur, dzięki któremu nie bedzisz poświęcać dzisiątek godzin na prowadzenie dokumentacji. Sprawdź sobie ofertę aFaktury - ma wszystkie potrzebne funkcje.
Awatar użytkownika
andora
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2017, 16:11

04 gru 2023, 01:28

Prowadzić księgowość nie jest łatwo na własną rękę, ja bym raczej takie sprawy oddała w ręce profesjonalistów jak aforti ac by mieć pewność że wszystko jest ok
Awatar użytkownika
krystia
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2024, 20:04
Lokalizacja: https://boskatv.pl/

22 lut 2024, 20:07

Zgadzam się z przedmówcami, że prowadzenie księgowości na własną rękę może być bardzo czasochłonne i skomplikowane. Szczególnie jeśli nie mamy w tym doświadczenia. Z tego powodu ja również zdecydowałam się na skorzystanie z usług biura rachunkowego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie prawo i księgowość”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa