Rencista szuka pracy!!!

Forum dla tych co poszukują pracy w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
plastek011
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2007, 09:45

19 lip 2007, 09:52

Łódź. Jestem inwalidą zaliczonym do grupy inwalidztwa umiarkowanego. Poruszam się o kuli. Mam 37 lat. Wykształcenie średnie, matura.
Poszukuję pracy w domu, przy komputerze; wpisywanie danych, wyszukiwanie informacji, itp. Może być to również chałupnictwo oprócz szycia. Prowadziłem własne firmy w branży elektroinstalacyjnej i budowlanej.

Posiadam stały dostęp do Internetu, obsługuję programy: Word, Excel, Program Kosztorysowy Norma.

Proszę nie przysyłac ofert typu:
MLM
Klikanie w banery, linki
Suffbary
Oraz innych typu "łatwa praca przez internet"

Interesują mnie konkretne propozycje, gdzia naprawdę można zapracować na kasę a nie mżonki.

Kontakt:
tel.: 604 714 501
GG: 3341456
skype: plastek011
pawel-placek1@wp.pl
Awatar użytkownika
j.stefaniak
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2007, 11:39

24 lip 2007, 09:55

Witaj plastek.
Mam na imię Jarek, też mam 37 lat.
Będziesz miał problem, chcąc zarabiać siedzeniem przy komputerze. Musiałbyś być programistą komputerowym, wtedy może coś by z tego wyszło.
Większość osób zamieszczających ogłoszenia w necie, chciałaby pieniędzy bez pracy. Twoje ogłoszenie jest inne, dlatego pomyślałem, że odpiszę.
Moim zdaniem, właśnie współpraca z dobrą firmą MLM mogłaby Ci pomóc. Tylko obawiam się, że nie bardzo rozumiesz co znaczy MLM. 99,99 % ofert, które są zamieszczane w internecie jako MLM, faktycznie nie mają z MLM nic wspólnego oprócz nazwy. I dlatego wielu ludzi ma niewłaściwe spojrzenie na tego typu przedsięwzięcia.
Konkretny, rzeczowy system handlu interaktywnego (ja z takim właśnie współpracuję) nie obiecuje łatwych zarobków, ale za to daje możliwość dla ludzi, którzy chcą uczyć się i pracować. Twoje inwalidztwo nie jest w tym momencie aż takim utrudnieniem. Można korzystać z możliwości i budować naprawdę solidne dochody w oparciu o kontakty z innymi ludźmi. Oczywiście potrzeba najpierw wiedzy i decyzji, że chce się tym zająć na poważnie, a to już jest uwarunkowane Twoimi oczekiwaniami i tym, co chciałbyś osiągnąć.
Jestem gotowy Ci pomóc, jeśli taka będzie Twoja wola.
Pisz na mail jeśli faktycznie szukasz czegoś konkretnego.
Pozdrawiam - Jarek :-) stefaniak@eurobiz.com.pl
Zablokowany

Wróć do „Szukam pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa