Masażysta szuka Pracy

Forum dla tych co poszukują pracy w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
alef
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:01

12 kwie 2011, 11:03

Szanowni Państwo, mam na imię Kamil:) Poszukuje pracy na stanowisku "masażysta".
Swoje umiejętności związane z masażem rozwijałem od stycznie 2009 roku kiedy to rozpoczął się drugi semestr mojej nauki w studium zawodowym i od tego czasu nabierałem doświadczenia wykonując profesjonalne zabiegi masażu klasycznego na oddziale wewnętrznym biłgorajskiego szpitala. Rozwijałem umiejętności doskonaląc technikę, coraz bardziej rozumiałem na czym polega ta praca. Z czasem wykonywałem zabiegi dla znajomych, poza ośrodkami zdrowia. Najczęściej był to masaż klasyczny, czasem też sportowy. W III semestrze od września 2009 roku do czerwca 2010 odbywałem praktykę zawodową w Rehabilitacji i Terapii dla Dzieci Niepełnosprawnych, Pomocy Społecznej dla Kombatantów, Oddziale Neurologii w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej, Oddziale Wewnętrznym w SPZOZ, Oddziale Ortopedii w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju. Od momentu ukończenia nauki do chwili obecnej wykonuję zabiegi kilka razy w tyg u osób prywatnych wykonując zabiegi masażu klasycznego, sportowego, relaksacyjnego, Lomi Lomi. Stale poprawiam swoje umiejętności, pracuję z różnymi ludźmi rożnej budowy o różnorakich dolegliwościach. Moi pacjenci czy klienci nigdy nie narzekali na poziom umiejętności mimo tak niewielkiego doświadczenia. Dzięki temu uważam, że praca masażysty jest dla mnie najbardziej odpowiednią ze wszystkich z jakimi się zetknąłem. Jestem osobą solidną, zdyscyplinowaną, cierpliwą. Sam staram się szukać atrakcyjnej propozycji zatrudnienia w nadziei że moja aplikacja zostanie zauważona.

Posiadam umiejętności z zakresu wykonywania:

Masażu klasycznego;
Masażu sportowego;
Masażu segmentarnego;
Masażu punktowego;
Masażu izometryczny odchudzającego;
Drenażu limfatycznego;
Masażu relaksacyjnego aromaterapeutycznego;
Masażu relaksacyjnego synchronicznego;
Masażu relaksacyjnego energetyzującego;
Masażu kosmetycznego;
Masażu Japońskiego Shiatsu;
Masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui;
Masażu gorącymi kamieniami;

Posiadam dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe;
Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu masażu sportowego;
Certyfikat ukończenie kursu języka angielskiego pod kątem zawodowym.

kontakt:

tel kom: 603453749
e-mail: alef4435@yahoo.com
Gadu-Gadu: 8138682

Serdecznie Pozdrawiam,
Kamil Czanasz
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

19 mar 2015, 13:25

Witam,
znam ciekawą stronę, gdzie szukają pracowników z branży i nie tylko. Ja szybko znalazłam pracę.
Warto zobaczyć co oferują :))
rekrutacyjnarewolucja.pl
Awatar użytkownika
ohggii
Posty: 80
Rejestracja: 23 lut 2015, 13:04

19 mar 2015, 15:01

Ja również polecam stronę rekrutacyjnarewolucja.pl . Po zarejestrowaniu się szybko znalazłam oferty, które mnie interesują. Polecam wejść i zobaczyć :)
Awatar użytkownika
adamm91
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2015, 21:21

27 mar 2015, 14:35

zgadzam się z przedmówcami strona na prawdę godna uwagi! rekrutacyjna rewolucja.pl, strona dla was z wieloma ofertami.
Zablokowany

Wróć do „Szukam pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa