Pasywne zarabianie na ogladaniu reklam!

Zarabianie w internecie, copywriting, oferty pracy przez internet
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pracawnecie
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:03

27 mar 2019, 14:11

Chcesz osiągnąć stały dochód pasywny i zarabiać, gdy śpisz? Nic nie stoi na przeszkodzie, zadbaj o swoje pasywne zarobki w Internecie, oglądając reklamy przez 5 min dziennie i osiągnij wolność finansową. Myślisz że to nie możliwe? Ja też tak sądziłem, aż pewnego dnia odkryłem genialną platformę - długo się zastanawiałem czy warto, czy to ma sens aż w końcu zaryzykowałem i nie żałuje swojej decyzji! Pozwól że objaśnię Ci jak działa platforma byś mógł/mogła z niej czerpać korzyści. Ta platforma to nic innego jak RevShare. Zakupując paczki reklamowe tzw. AdPacki, za które otrzymujemy wyświetlenia naszych biznesów czy stron www. Oglądając codziennie po 10 reklam innych użytkowników, firma dzieli się z nami zyskami w zależności od posiadanych przez nas rodzajów AdPack(10$,50$ 100$). Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz do mnie, a wyjaśnie Ci szczegóły!

Jarek
Awatar użytkownika
OrangeLove
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 09:49

29 maja 2019, 16:51

dla mnie takie zarabianie jest na prawdę mało realne ;D jeżeli ktoś chce zarobić to musi się napracować.
Awatar użytkownika
pyrostal
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2019, 10:23

24 cze 2019, 15:18

Nie sądzę, aby ktokolwiek na tym zarobił. Dośc dziwna forma zarabiania.
Awatar użytkownika
anna122
Posty: 7
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:59

22 paź 2019, 12:09

Może i można zarobić na oglądaniu reklam, ale w ten sposób oszukujemy reklamodawców. W dodatku nie sądzę aby w ten sposób można było osiągnąć wolność finansową. Raczej takie zajęcie można traktować jako dodatkową pracę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty pracy zdalnej”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa