20zł/h Lekka praca na produkcji - 2 zmiany! Od zaraz!

Oferty pracy w Żarach
Kontakt:

24 paź 2018, 00:19

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji / montażu

• Żary

Zadania:

• lekkie prace montażowo-produkcyjne,
• kontrola wizualna produktu,
• dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, lub montażu,
• chęci do pracy,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
• pracę od zaraz,
• możliwość pracy od 8 do 12 godzin dziennie,
• dwie zmiany, od poniedziałku do piątku,
• wynagrodzenie godzinowe 20 zł brutto,
• bezpłatny dojazd.

Telefon: +48 668466392