Elektromonter, Elektryk

Oferty pracy we Włocławku
Kontakt:

18 paź 2018, 12:36

Firma Oze-Bud z siedzibą w Grucznie (okolice Świecia) zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektryk

OPIS STANOWISKA:
• Wykonywanie instalacji elektrycznych
• Montaż przyłączy elektrycznych
• Montaż tras kablowych

WYMAGANIA:
• uprawnienia minimum SEP 1 kV
• prawo jazdy kat. B (mile widziane)

OFERUJEMY:
• umowa o pracę,
• stabilne zatrudnienie,
• Możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu,
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, narzędzia, ubiór)

• Możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 510 494 365 oraz 502 097 812 lub osobisty w siedzibie firmy pod adresem : ul. Wojska Polskiego 38, 86-111 Gruczno