Nauczyciel do przedszkola w Warszawie (Białołęka)

Oferty pracy w Warszawie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

09 lip 2019, 21:48

Nowo powstające przedszkole językowo-artystyczne

Mała Żabka przy ulicy Małej Żabki w Warszawie (Białołęka) poszukuje nauczyciela

Opis stanowiska:

prowadzenie grupy przedszkolnej,
współpraca z rodzicami,
realizowanie programu pracy przedszkola,
dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej.

Wymagania niezbędne:

wykształcenie kierunkowe,
dobry kontakt z dziećmi,
otwartość, kreatywność i zaangażowanie,

Mile widziana pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika – ukończone lub w trakcie.

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

umowę o pracę na czas nieokreślony,
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego,
prace w dynamicznym i kreatywnym zespole,
możliwość rozwoju i wprowadzania nowych metod,
pogłębianie wiedzy z zakresu współczesnej pedagogiki,