Produkcja - HUBER+SUHNER

Oferty pracy w Tczewie
Kontakt:

14 lis 2018, 13:56

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Cenisz sobie możliwość rozwoju? Nie czekaj! Zgłoś się do nas!
Dla naszego Klienta, szwajcarskiej firmy HUBER+SUHNER, zajmującej się produkcją komponentów i systemów rozwiązań dla połączeń elektrycznych i optycznych, poszukujemy 20 kandydatów do pracy w siedzibie firmy przy ul. Bałdowskiej 26 w Tczewie.

Oferujemy:
- zatrudnienie docelowo na stałe (dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę już po 3 miesiącach pracy)
- umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, dodatki nocne
- pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku - możliwość połączenia pracy z nauką
- atrakcyjną stawkę podstawową
- miesięczne premie za obecność
- premie efektywnościowe
- premie w ramach programu poleceń pracowniczych
- prosty i przejrzysty system wdrożenia na stanowisku pracy
- przyjazną atmosferę pracy z polityką poszanowania Pracownika
- prywatną opiekę medyczną Medicover
- pakiet RandstadPlus - karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online
- zniżki na obiady w firmowej kantynie
- stałą opiekę Konsultanta w miejscu pracy

Zadania:
- montaż takich elementów jak: kable, światłowody, konektory

Oczekujemy:
- zdolności manualnych
- wysokiej motywacji do pracy
- dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)

Telefon: 693 074 693