Zatrudnimy inspektora ochrony- SZCZECIN

Oferty pracy w Szczecinie
Kontakt:

19 paź 2018, 05:57

MSU GROUP sp. z o.o.- jest jedną z najstarszych agencji ochrony w branży Security, poszukującą kandydatów na stanowisko:

Inspektor Ochrony
Miejsce pracy: SZCZECIN
Region: zachodniopomorskie
Charakter pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie pracy inspektorów ochrony w podległych obiektach.

Opis stanowiska :

- rekrutacja, obsługa administracyjna i selekcja podległych pracowników pod kątem predyspozycji do wykonywania określonych obowiązków;
- planowanie i organizacja pracy podległych obiektów;
- koordynowanie pracy personelu wykonawczego, monitorowanie jakości wykonywanych usług;
- utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami nadzorowanych przez siebie obiektów, stały nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów;
- prowadzenie korespondencji związanej ze współpracą, tworzenie codziennych raportów i zestawień;
- odpowiedzialność za jakość obsługi klientów;
- dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania :
- pełne kwalifikacje pracownika ochrony;
- umiejętności planowania, przewidywania i oceny podejmowanych działań;
- wysokiej kultury osobistej, inicjatywy i dynamizmu w działaniu;
- odpowiedzialności za poprawne relacje ze stałymi klientami;
- sprawnej obsługi komputera i aplikacji typu pakiet MS Office;
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności;
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stałą pracę, możliwość rozwoju w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami;
- niezbędne narzędzia pracy;
- szkolenia podnoszące kwalifikacje;
- wsparcie merytoryczne w realizacji obowiązków;

Telefon: 52-322-35-22