Koordynator serwisu i specjalista ds. reklamacji

Oferty pracy w Szczecinie
Kontakt:

19 paź 2018, 05:31

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Koordynator Serwisu klimatyzacji, wentylacji oraz obsługi reklamacji.

Nastawiamy się na współpracę długoterminową. Nie szukamy pracowników sezonowych. Poszukujemy osób, które chcę się angażować i rozwijać zawodowo. Wynagradzamy to uczciwym i atrakcyjnym wynagrodzeniem. Zapewniamy szkolenia zawodowe, kursy oraz zdobywanie uprawnień.
Opis stanowiska:
• utrzymywanie kontaktów z naszymi klientami w kwestii bieżącej obsługi serwisowej,
• planowanie, organizacja i nadzór nad procesami serwisowymi w siedzibie firmy i przy wyjazdowych interwencjach serwisowych,
• przyjmowanie i wydawanie zleceń serwisowych,
• koordynację i kontrolę zamówień części zamiennych dla techników, i klientów,
• prowadzenie dokumentacji z tym związanej oraz prowadzeniem spraw administracyjnych działu Serwisu,
• przygotowanie niezbędnych ofert,
• terminową i rzetelną realizację reklamacji oraz dokumentację i rozliczenie procesu reklamacji,
• pozostałe zlecone prace niezbędne do prawidłowego funkcjonowania działań firmy.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy w dziale serwisu,
• dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office Word i Excel,
• łatwości nawiązywania kontaktów i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
• zaangażowania, samodzielności oraz dobrej organizacji pracy własnej, zorientowanej na jakość, terminowość i osiąganie celu,
• komunikatywności,
• umiejętności pracy w zespole.

Atutem będzie:
• znajomość branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania,
• znajomość aktualnych ustaw i praw konsumenta,
• znajomość oprogramowania WAPRO Mag,
• umiejętność czytana schematów projektowych,
• prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na cały etat, w stabilnej firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
• profesjonalne narzędzia pracy,
• szkolenie stanowiskowe.

Telefon: 500 287 485