Technik utrzymania ruchu

Oferty pracy w Świebodzicach
Kontakt:

23 lis 2018, 15:50

Megastaff Sp. z o. o. wpisana do rejestru pod numerem 17639 specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników. Misją naszej firmy jest tworzenie innowacyjnych oraz komfortowych miejsc pracy, zarówno dla pracowników z Polski jak i zza granicy.

Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych klientów w Biskupicach Podgórnych pracownika na stanowisko - Technik Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska:
- utrzymanie maszyn produkcyjnych w ciągłej produkcji;
- wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- planowanie i wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- naprawa maszyn i urządzeń;
- obsługa urządzeń technicznych posiadających napęd hydrauliczny, pneumatyczny oraz elektryczny;
- wykonywanie pomiarów parametrów procesów technologicznych;
- usprawnienie sposobu oraz czasu wykonywania prac remontowych oraz przeglądów okresowych;
- obsługa standardowych narzędzi, takich jak np.: wiertarka, szlifierka;
- przygotowywanie procedur pracy.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne (elektryka, mechanika bądź pokrewne);
- praktyczna wiedza z dziedziny mechaniki/pneumatyki;
- dobra organizacja czasu pracy;
- znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:
- doświadczenie na powyższym stanowisku;
- doświadczenie w pracy wymagającej obsługi robotów przemysłowych;
- uprawnienia SEP E1;
- znajomość języka angielskiego;
- doświadczenie w obsłudze sterowników marki OMRON/MITSUBISHI;

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
- kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz liczne możliwości rozwoju zawodowego
- bezpłatne dojazdy z miejscowości: Bielawa/Dzierżoniów/Łagiewniki/Jordanów

Telefon:530 415 815