Szwacz/Szwaczka

Oferty pracy w Świebodzicach
Kontakt:

23 lis 2018, 15:58

PPHU EUROWOLLE aktualnie poszukuje kandydata/-ki ze Świebodzic i okolic (powiat Świdnicki) na stanowisko: SZWACZ/-KA

OBOWIĄZKI
• szycie zgodnie z projektem od klienta kołder, poduszek, materacy
• praca na maszynie przemysłowej
• kontrolowanie operacji szycia
OCZEKIWANIA
• chęć podjęcia pracy przy obsłudze maszyn do szycia
• precyzja, dokładność oraz zaangażowanie
• ewentualne doświadczenie na podobnym stanowisku
OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
• możliwość zdobycia doświadczenia
• przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej
• praca na dwie zmiany

Telefon: 74 854 74 72