Praca od zaraz!Magazynier/ka-18,50 zł/h+premie i bonusy!Darmowy dojazd

Oferty pracy w Świebodzicach
Kontakt:

23 lis 2018, 15:53

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie

Oferujemy:
• wynagrodzenie 18,50 zł brutto/h
• bonus świąteczny 1300 zł brutto*,
• 1000 zł brutto za każdego poleconego pracownika*,
• premia do 15%,
• umowę o pracę ,
• 20 % więcej za godziny nocne,
• darmowy obiad,
• darmowy transport z i do pracy,
• praca 4 dni w tygodniu po 10 h,
• możliwość pracy na ½ etatu(sb-ndz, pn-wt, czw-pt)
• dla studentów zaocznych możliwość pracy od poniedziałku do czwartku,
• praca w systemie 2 zmianowym,
*Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie

Wymagania:
• Ukończone 18 lat,
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Obowiązki:
• kompletowanie zamówień magazynowych,
• pobieranie/odbieranie towarów,
• sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Telefon: 723 190 003