Magazynier Sulęcin

Oferty pracy w Sulęcinie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

06 cze 2019, 13:41

MILA jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży FMCG. Firma posiada obecnie sieć 185 sklepów na terenie całego kraju i zatrudnia blisko 5000 osób.

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: supermarket MILA Sulęcin

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
• dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy
w zespole,
• dobra organizacja pracy,
• aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - mile widziana lub gotowość do jej wyrobienia.

Podstawowe obowiązki:
• przyjmowanie towaru do magazynu w markecie,
• kontrola ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów,
• kontrola stanów magazynowych,
• wykładanie i ekspozycja towaru w markecie,
• dbałość o czystość w magazynie i na sali sprzedaży.

Zatrudnionej osobie oferujemy:
• niezbędne narzędzia pracy,
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę,
• samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków.

Telefon: 571 404 192