Doradca klienta. Auto Serwis Wegaz.

Oferty pracy w Sulęcinie
Kontakt:

24 paź 2018, 22:17

Auto Serwis WEGAZ poszukuje do pracy na stanowisku Doradca klienta.

Opis stanowiska:
Obsługa Klienta zewnętrznego,
Otwieranie, zamykanie i rozliczanie zleceń serwisowych,
Wstępna weryfikacja naprawy,
Rozdzielanie prac pracownikom warsztatu,
Monitoring naprawy, informowanie Klienta o zakresie i czasie naprawy,
Kosztorysowanie napraw,
Sprzedaż usług serwisowych,
Dbanie o jakość Obsługi klientów,
Współpraca z innymi działami.

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie,
Znajomość rynku motoryzacyjnego,

Samodzielność w działaniu,

Prawo jazdy kat. B,
Mile widziana umiejętność korzystania z przeglądarek doboru części oraz schematów i czasów napraw.

Oferujemy
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Możliwości rozwoju, szkolenia branżowe,
Umowę o pracę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 603-503-012