Operator maszyn produkcyjnych

Oferty pracy w Strzegomiu
Kontakt:

24 lis 2018, 00:16

Praca w Strzegomiu! Blisko, ciepło i pięknie pachnie! Dołącz do Pracowników piekarni Aryzta i zabieraj bułki do domu!
Zadzwoń lub wyślij sms: 506 463 228 !
operator linii produkcyjnej/maszyn produkcyjnych

oferujemy
- początkowo zatrudnienie przez Randstad na umowę o pracę na czas określony
- możliwość zatrudnienia w zakładzie już po 5 miesiącach pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie ( 250 frekwencyjna + kwartalna)
- możliwość podwyżki
- pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty
w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
- możliwość awansu zawodowego
- praca w międzynarodowym środowisku
- automaty z darmowym napojem

zadania
- obsługa maszyn i urządzeń oraz dokonywanie drobnych napraw
- realizacja planu produkcyjnego
- kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu

oczekujemy
- umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
- umiejętność współpracy w zespole,
- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć wyrobienia

Telefon: 506 463 228