Personel sprzątający - Stalowa Wola (ZUS)

Oferty pracy w Stalowej Woli
Kontakt:

08 lis 2018, 00:25

Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

Personel sprzątający

Miejsce pracy: Stalowa Wola (centrum).

Zadania:

- praca przy utrzymaniu czystości pomieszczeń (biurowych, socjalnych, toalet),
- praca od poniedziałku do piątku (14 - 22).

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- motywacja do pracy,
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej Agencji Ochrony,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
- regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- stałe wsparcie Kierownika.

Osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności gwarantujemy:
- dofinansowanie do leków do 400 zł co 6 miesięcy,
- dofinansowanie do okularów 350 zł raz w roku,
- dofinansowanie dojazdów do pracy,
- dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,
- pomoc w nagłych wypadkach,
- możliwość skorzystania do 75% dofinansowania na zorganizowane przez Firmę wyjazdy zagraniczne,
- preferencyjne ceny na usługi i produkty medyczne oferowane przez GK Specjał.

Telefon: 725 996 282