Elektryk

Oferty pracy w Stalowej Woli
Kontakt:

08 lis 2018, 00:36

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Elektryk

Opis stanowiska pracy:
- montaż nowych instalacji elektrycznych
- dozór, przeglądy, naprawy, remonty instalacji elektrycznych, urządzeń i maszyn

Od naszych kandydatów oczekujemy:
- uprawnień SEP do 1KV
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- gotowości do pracy zmianowej
-dyspozycyjności

Telefon: 158 149 816