Monter Rusztowań (praca Niemcy)

Oferty pracy w Sopocie
Kontakt:

14 lis 2018, 13:22

Pofar Sp. z o.o.
Opis firmy:
Firma Pofar Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie jest przedsiębiorstwem, działającą na rynku niemieckim od 2004 roku. Posiadamy system zarządzania BHP zgodnym ze standardem SCC* (nr 400618037 w rejestrze certyfikatów). Specjalizujemy się w montażu i demontażu konstrukcji stalowych na obiektach przemysłowych.
Obecnie do pracy na terenie Niemiec, poszukujemy pracowników na stanowisko „Montera rusztowań”.

Opis stanowiska:
• Montaż rusztowań w obiektach przemysłowych, elektrowniach

Wymagania:
• Uprawnienia montera rusztowań – książeczka montera rusztowań (mile widziana)
• Prawo jazdy kat. B, C i inne (mile widziane)
• Certyfikat SCC/VCA (mile widziany)
• Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
• Umiejętność pracy w grupie
• Uczciwość i rzetelność

Oferujemy:
• Umowa o pracę (z gwarancją ciągłości zatrudnienia, kontrakt min. 3 lata)
• Pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego i emerytalnego
• Atrakcyjne wynagrodzenie (od 10 EURO netto w górę /za godz.)
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
• Odzież roboczą i narzędzia
• Pokrycie kosztów podróży związanych z wyjazdem/powrotem do pracy w Niemczech
• Dodatki pieniężne za: język niemiecki, prawo jazdy kat. C

• Dajemy możliwość zdobycia certyfikatów (m.in. SCC/VCA), uprawnień monterskich oraz rozwoju zawodowego adekwatnego do predyspozycji, kwalifikacji i zaangażowania

• Osoby bez doświadczenia, chcący rozpocząć pracę w charakterze montera rusztowań, proponujemy przygotowanie do zawodu i pracę jako pomocnik montera rusztowań.

Telefon: 512 405 105