Kierowca kat. B/C- pomocnik montera rusztowań

Oferty pracy w Sopocie
Kontakt:

14 lis 2018, 13:20

Opis stanowiska:
• Kierowca kat. B/C- pomocnik montera rusztowań
Miejsce pracy: NIEMCY

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B, C
• Uprawnienia montera rusztowań (mile widziane)

Oferujemy:
• Umowa o pracę (z gwarancją ciągłości zatrudnienia, kontrakt min. 3 lata)
• Pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego i emerytalnego
• Atrakcyjne wynagrodzenie (od 11 EURO netto w górę /za godz.)
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
• Odzież roboczą i narzędzia
• Pokrycie kosztów podróży związanych z wyjazdem/powrotem do pracy w Niemczech
• Dodatki pieniężne za: język niemiecki

Rodzaj pracy:
• kierowca samochodu BUS powyżej 9 osób
• Przewożenie pracowników na budowy
• Przewożenie sprzętu budowlanego na budowie
• Pomoc przy montażu rusztowań

Telefon: 512 405 105