Pracownik kuchni/pomoc kuchni od 14,00zł/h netto za godzinę

Oferty pracy w Siedlcach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

04 maja 2019, 22:04

Pracownik kuchni - super warunki ! Stała praca. Stawka 14 zł/h netto za godzinę.

Miesięcznie od 2900zł netto

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracowników kuchni .

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie pizzy i innych produktów
- Przygotowanie ciasta
- Obsługa Klienta telefoniczna
- Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

- Chęci i zaangażowanie do pracy
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Posiadanie lub gotowość wyrobienia książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych
-mile widziane doświadczenie w sieciach gastronomicznych

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjna stawka godzinowa od 14,00 zł/h netto
- stałe miesięczne premie pracownicze
- Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
- Rozwój zawodowy (możliwość szybkiego awansu na stanowiska funkcyjne)
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- umowa o pracę lub umowę zlecenie
- klimatyzowana kuchnia

Proszę wysyłać CV przez wiadomość lub dzwonić w celu umówienie się na spotkanie

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
tel. 695-742--486