Młodszy Operator Maszyn

Oferty pracy w Pruszczu Gdańskim
Kontakt:

16 lis 2018, 13:40

Fenix Poland S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: TCZEW

Zakres obowiązków:
• zapewnienie ciągłości produkcji,
• obsługa maszyn,
• odczytywanie danych z rysunku technicznego,
• przygotowywanie produktów zgodnie z parametrami technicznymi.

Wymagania:
• podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
• umiejętność posługiwania się suwmiarką,
• rzetelne wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:
• ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA,
• stałe wynagrodzenie plus premie i dodatki,
• prywatna opieka zdrowotna, dostęp do specjalistów bez kolejek i za darmo,
• bogaty pakiet socjalny,
• nowoczesna siłownia na terenie zakładu,
• pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej,
• liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy,
• możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym,
• komfortowe warunki pracy,
• miłą i przyjazną atmosferę.

Telefon: 519-608-805