BONUS powitalny 3000zł

Oferty pracy w Płocku
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 14:36

Pracuj jako Operator Linii Produkcyjnej!

Miejsce Pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ oraz ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
• przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
• zorganizowany transport i DOFINANSOWANIE DO TRANSPORTU firmowego - koszt miesięczny pracownika 80 pln brutto – resztę opłaca pracodawca
• Darmowe PIECZYWO w ciągu dnia pracy
• świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
• karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie
• BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA
• Wakacyjna PREMIA frekwencyjna 300zł
• BONUS powitalny 3000zł

Wymagania:
• doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn lub urządzeń przemysłowych sterowanych za pomocą komputerów lub paneli dotykowych
• gotowość do pracy w systemie równoważnym
(6-18, 18-6, dwa dni wolne)
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna ( możemy pomóc w jej wyrobieniu)
• doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Główne obowiązki:
• bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych
• przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych
• rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
• dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Kontakt: 606 844 741