Przedstawiciel Handlowy na województwo Warminsko-mazurskie

Oferty pracy w Ostródzie
Kontakt:

20 paź 2018, 15:14

Firma Sportowa Axer Sport z siedzibą w Krakowie poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisko Regionalny Reprezentant Handlowy na województwo zachodniopomorskie.

Wymagania:
-prawo jazdy kat.B
-zaangażowanie i dyspozycyjność
-wykształcenie minimum średnie
- umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientami

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie do współpracy nowych klientów
- utrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi klientami
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:
-niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, materiały firmowe)
- ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie podstawowe plus premia za osiągnięte wyniki

Telefon: 668 222 708