Praca dla studentki/studenta - Asystent ds finansowo

Oferty pracy w Opolu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:35

Oferta skierowana jest do studentów (uczących się w trybie zaocznym, bądź dyspozycyjnych w tygodniu) kierunków: finanse/rachunkowość (lub kierunków pokrewnych), którzy chcą rozpocząć karierę w dziedzinie finansów i księgowości.
Twoje zadania:
• opracowywanie dokumentów księgowych;
• wprowadzanie dokumentów księgowych do systemów księgowych;
• księgowanie wyciągów bankowych;
• uzgadnianie kont rozrachunkowych odbiorców i dostawców;
• pozostałe prace administracyjne w dziale finansowym.
Wymagania:
• gotowość do praktycznej nauki pracy w dziale finansowo-księgowym;
• zdolności analityczne;
• doskonała organizacja czasu pracy;
• samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność;
• wykształcenie kierunkowe lub status studenta (finanse/rachunkowość).
Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o zlecenie ( w późniejszym czasie na umowę o pracę );
• pracę w dynamicznym zespole w biurze w centrum Opola;
• przyjazną, partnerską atmosferę pracy.
Zainteresowanych prosimy o wysyłane CV na adres e-mail.
Zaznaczamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Telefon: 604 060 411