Asystent ds. rozliczeń - Animex Foods Sp. z o.o. sp.k. Oddzi

Oferty pracy w Opolu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:37

Główne zadania:

• rozliczanie produkcji, sporządzanie raportów produkcyjnych

• wprowadzanie dziennej dokumentacji wydziałowej i międzywydziałowej

• współpraca z produkcją

Wymagania:

• wykształcenie średnie (mile widziane wyższe kierunkowe - zarządzanie i inżynieria produkcji)

• dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,

• dyspozycyjność, pracowitość, zaangażowanie w wykonywaną pracę

• skrupulatność, inicjatywa w działaniu, samodzielność, dążenie do celu

• zdolność analitycznego myślenia, orientacja na rozwiązanie problemu

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjny system premiowania

• pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dofinansowanie karty sportowej

• możliwość rozwoju poprzez pakiet szkoleń dla pracowników

Telefon: 774 008 604