Pracownik produkcji

Oferty pracy w Nysie
Kontakt:

25 paź 2018, 00:59

Jeśli motywuje Cię możliwość tworzenia nowej technologii jesteś odpowiednią osobą! Masz możliwość pracy u lidera na rynku- firmie produkującej baterie do samochodów elektrycznych.
Jeśli nie masz doświadczenia będziesz miał możliwość, żeby je zdobyć, bo dla Nas najważniejsza jest Twoja gotowość do nauki.
Poszukujemy pracowników na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia -> 3450 zł
- pierwsza umowa na 2 lata i zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
- bezpłatny dojazd do pracy i z pracy
- możliwość szybkiego awansu
- dofinansowanie do posiłków
- bogaty pakiet socjalny dla Pracowników (bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

zadania

- obsługa urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami
- kontrola jakości wytwarzanych wyrobów
- praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany

oczekujemy

- zdolności manualne,
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- mile widziana znajomość rysunku technicznego

Telefon: 695 955 232