Kierowca kat. C, C+E - praca stała lub dodatkowa

Oferty pracy w Mysłowicach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

14 cze 2019, 22:35

Firma EXPORT CARS WALCZAK SP. J. z siedzibą w Mysłowicach poszukuje pracowników na stanowisko:

KIEROWCA W TRANSPORCIE KRAJOWYM kat. C, C+E

---Praca dodatkowa lub stała---

Opis stanowiska:

- transport towarów do klientów,
- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem samochodów,
- kontrola ważności badań technicznych,

Wymagania:

- doświadczenie,
- prawo jazdy kat. C, C+E
- karta kierowcy,
- aktualne badania lekarskie (kod: 95),
- uprawnienia na przewóz rzeczy,
- odpowiedzialność i motywacja do pracy,
- dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
- dbałość o powierzony sprzęt.

Oferujemy:

- terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- miłą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu,
- możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
- pracę z zachowaniem norm czasu pracy,
- codzienny powrót do bazy.

Tel:721 880 609