Praca na produkcji / Spawacz! Od zaraz ! Lubin! Nowe wyższe stawki!

Oferty pracy w Lubinie
Kontakt:

20 lis 2018, 15:02

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy: OPERATORÓW PRODUKCJI.

Miejsce pracy: tereny przemysłowe w LEGNICY.

Zakres obowiązków:
 praca przy linii produkcyjnej;
 montaż gotowych elementów;
 wstępna kontrola jakości;

Wymagania:
 zaangażowanie i chęć do pracy;
 mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej;
 sprawność manualna;
 gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym;
 umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
(premia uznaniowa, absencyjna, );
 pełny pakiet socjalny, tj. dofinansowanie do posiłków, system premiowy,możliwość uzyskania karty Multisport Benefit oraz przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia PZU.

Telefon: 881 724 358