Sprzedawca Stoiska Mięso-Wędliny.

Oferty pracy w Lubartowie
Kontakt:

11 lis 2018, 02:24

Do nowo powstającego sklepu, ogólnopolskiej sieci branży spożywczej w Lubartowie, poszukujemy Sprzedawce na stoisko Mięso-Wędliny.

OPIS STANOWISKA:
- obsługa stanowiska mięsno-wędliniarskiego zgodnie ze
standardami firmy
-dbałość o ekspozycje i jakość oferowanego towaru
-odpowiedzialność za zapewnienie świeżości oferowanego
asortymentu

JEŚLI:
- jesteś gotowa do pracy w systemie zmianowym
-masz doświadczenie na podobnym stanowisku
-jesteś zaangażowana i lubisz pracę w handlu
-posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

TO DOŁĄCZ DO NAS!

OFERUJEMY:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-szkolenia wdrożeniowe i programy rozwojowe
-możliwość awansu
-elastyczny czas pracy.

Telefon: 668 164 923