Specjalista ds. teleinformatyki - telekomunikacji

Oferty pracy w Lubaniu
Kontakt:

23 lis 2018, 20:43

Nowy start, to nowe możliwości! Firma produkcyjna tworzy wewnętrzny dział IT. Jeśli Lubań, to dla Ciebie malownicze miasto i odpowiednia baza wypadowa w góry, to dobry początek naszej oferty. Gwarantujemy: stałą umowę, dobre wynagrodzenie....ale do sedna. Najważniejsze, że jest to nowo tworzone stanowisko, dające możliwość kreowania standardów. Twoja wiedza i doświadczenie mogą być motorem napędowym dla tych działań. Oddzwonię i wszystko dopowiem.

oferujemy

- po okresie próbnym: umowę o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie
- rozwój i możliwość kreowania swojej kariery zawodowej w strukturach firmy
- możliwość współpracy ze stabilnym i intensywnie rozwijającym się pracodawcą
- pracę przy ciekawych projektach wdrożeń teleinformatycznych i infrastrukturalnych
- specjalistyczne szkolenia zawodowe oraz podnoszenie kwalifikacji zgodnie z obraną ścieżką rozwoju

zadania

- samodzielne i zespołowe wykonywanie zadań w zakresie administrowania sieciami i systemami teleinformatycznymi
- udział w realizacji wdrożeń i projektów teleinformatycznych w charakterze inżyniera, projektanta, asystenta projektanta
- sporządzanie dokumentacji wykonawczej i podwykonawczej
- wprowadzanie nowych rozwiązań
- wykonywanie bieżącego serwisu sprzętu i oprogramowanie
- wykonywanie drobnych potrzebnych napraw sprzętu i oprogramowania
- wsparcie informatyczne wszystkich działów firmy produkcyjnej
- dbanie o bezpieczeństwo danych przysłanych w ramach sieci i zgromadzonych na dyskach twardych komputerów oraz zasobach sieciowych serwerów
- utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT w ramach wykonywanych obowiązków oraz nadzór nad przestrzeganiem owych standardów przez użytkowników systemów informatycznych Pracodawcy
- nadzór nad pracą użytkowników oraz monitorowanie stanu technicznego w ramach sieci teleinformatycznej oraz podłączonego sprzętu komputerowego i peryferii
- wykonywanie podstawowych prac instalacyjnych sprzętu komputerowego oraz okablowania
- doraźne wsparcie i doradztwo dla użytkowników systemów informatycznych, w zakresie obsługi oprogramowania użytkowego
- gotowość do podróży służbowych
- uczestniczenie w instalacjach teletechnicznych linii przewodowych, stanowiących media transmisyjne na poziomie fizycznych sieci przyłączeniowych.
- instalacja oraz konfiguracja oprogramowania, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie sprzętu teleinformatycznego

oczekujemy

- wykształcenie techniczne o profilu teleinformatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
- wiedza ogólna z dziedziny teleinformatyki, telekomunikacji przewodowej, bezprzewodowej i światłowodowej, w tym diagnozowanie i usuwanie podstawowych uszkodzeń w sieciach teleinformatycznych
- wiedza ogólna w dziedzinie automatyki, mechatroniki i dziedzin pokrewnych, umożliwiająca pracę z sieciami LAN, VLAN w zakresie instalacji sprzętu IT bezpośrednio w obszarze linii produkcyjnych
- wiedza ogólna z zakresu administrowania i programowania podstawowego sieci LAN, VLAN, WLAN oraz znajomość zagadnień sieciowych, niezbędnych do właściwego funkcjonowania systemów teleinformatycznych
- znajomość zagadnień z zakresu podstawowej administracji i zarządzania serwerami Windows, MS Exchange, MS Project

Telefon: 697 890 065