Specjalista ds. Obsługi Klienta SALON PLAY LUBAŃ

Oferty pracy w Lubaniu
Kontakt:

23 lis 2018, 20:43

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Identyfikacja potrzeb klienta,
• Obsługa klientów w salonie sprzedaży PLAY,
• Realizacja planów sprzedaży
• Przestrzeganie obowiązujących standardów

WYMAGANIA:
• minimum średnie wykształcenie
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
• dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• dyspozycyjność i elastyczność
• orientacja na klienta
• umiejętność pracy w zespole

ZAPEWNIAMY:
• stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
• stałe wynagrodzenie
• motywujący system premiowy
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• profesjonalne i systematyczne szkolenia

Telefon: 32 350 00 84