Operator wózka widłowego 25 zł brutto/h Skierniewice

Oferty pracy w Łowiczu
Kontakt:

18 lis 2018, 01:49

Fenix Poland S.A. tworzą ludzie, posiadający wieloletnie, międzynarodowe doświadczenia zawodowe oraz wypracowane i sprawdzone metody obsługi Klientów na najwyższym poziomie. Na co dzień współpracujemy z sukcesem z największymi firmami produkcyjnymi oraz logistycznymi.
Agencja Pracy Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) poszukuje dla swojego klienta w Skierniewicach kandydatów do pracy na stanowisko :

Magazynier – Operator wózka widłowego

Miejsce pracy Skierniewice- ZAPEWNIANY DOJAZD

Opis stanowiska:

- Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych
- Równomierne ułożenie ładunku na paletach, kontenerach
- Sztaplowanie towarów i obsługa regałów
- Kompletowanie wysyłek owocowo - warzywnych
- Identyfikowanie i przygotowanie towarów na magazynie

Wymagania:

- książeczka sanepid
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
- sumienność, dokładność
- motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stawkę podstawową + premie + dodatki
- pracę na trzy zmiany pon- piątek
- dobrą atmosferę w pracy
- możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do klienta

Telefon: 517 228 688