Grafik - Projektant

Oferty pracy w Łowiczu
Kontakt:

18 lis 2018, 01:45

Firma VinciPlay (www.vinci-play.com) - producent małej architektury i placów zabaw, specjalizujący się w produkcji asortymentu metalowego, w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

Projektant - Grafik - Projektant
Miejsce pracy: Łowicz
Główne obowiązki:

wsparcie graficzne działu projektowego: rendering urządzeń zabawowych, modele 3D, rzuty 2D, dokumentacja techniczna
projektowanie materiałów reklamowych: katalogów, ulotek
współprojektowanie urządzeń na place zabaw

Wymagania:

bardzo dobra znajomość programu SketchUp - warunek konieczny
mile widziana znajomość również programów: AutoCAD /SolidWorks / Corel / Photoshop
wykształcenie min. średnie techniczne
kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania
umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

po okresie próbnym - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne warunki pracy i płac
możliwość awansu i dalszego rozwoju zawodowego

Telefon: 793 331 201