Doradca Kredytowy

Oferty pracy w Łowiczu
Kontakt:

18 lis 2018, 01:52

Jesteśmy multiagencją kredytową. Zajmujemy się doradztwem kredytowym i finansowym oraz kompleksową obsługą klientów ubiegających się o kredyt. W naszej ofercie posiadamy kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, firmowe, hipoteczne, samochodowe oraz leasingi i faktoring.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Kredytowego.

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie klientów
- sprzedaż kredytów bankowych (kredyty gotówkowe i firmowe)
- spisywanie wniosków/umów z klientami
- obsługa klientów firmy

Miejsce pracy:
- Łowicz

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobry kontakt z klientem
- godziny pracy 9.00-17.00
- wykształcenie min. średnie

Oferujemy:
- pełne szkolenia z zakresu udzielania kredytów
- laptop i telefon służbowy
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (okres próbny) później umowy o pracę

Poszukujemy osób z którymi będziemy mogli współpracować przez dłuższy okres czasu.

Podejmiemy również współpracę z osobą prowadzącą indywidualną działalność gospodarczą.

Telefon: 536 242 923