Operator Maszyn CNC

Oferty pracy w Lęborku
Kontakt:

15 lis 2018, 14:44

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bożepole Wielkie

Wymagania:

-Umiejęność obsługi maszyny - sterowniki Fanuc, Mitsubishi, Heidenhain,
-Doświadczenie w zawodzie,
-Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
-Znajomość rysunku technicznego.

Obowiązki:

-Obróbka detali według aktualnych rysunków zleceń produkcyjnych,

-Dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów,
-Obsługa codzienna i okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska; dokonywanie przeglądów dziennych.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę.
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego. -Bogaty pakiet socjalny.

Telefon: 58 340 99 00